İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ

 35 yıldır gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren; Bandırma Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı;  


Şirketimiz uzun yıllar edindiği deneyimi ve biriktirdiği dostlarıyla emlak sektöründe karşılıklı sevgi, saygı ve güvenle 35 yıldır aynı anlayışla yoluna devam etmektedir.

Çalışma prensiplerimizde; doğru ekspertiz, ihtiyaca uygun doğru emlak ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için alternatifleri değerlendirmek üzere sizleri ofisimize bekliyoruz.

Bizim için çok değerlisiniz..

 Gayrimenkulün doğru analizi ve doğru ekspertiziyle müşterilerimizi en yüksek hizmet kalitesinde buluşturmak. . Müşterilerimize hızlı, doğru ve güvenilir hizmet vermek. . Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip edip; müşterilerimizle paylaşmak. .Sektörde fark yaratarak, markamızın birikimleriyle ilerlemek. .Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada müşterilerimizin olumlu referanslarıyla yolumuzda ilerlemek


 Bandırma  Emlak tüm gayrimenkul alım-satım kiralama ve danışmanlık konularında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

 

Kurumsal faaliyet gösteren firmamızda; müşteri memnuniyetini ,  güvenini ilke edinmiş iş ortaklarımızla doğru çözümlere ulaşırsınız.  Bandırma’da  Emlak sektöründe aranan ve saygın bir kuruluştur.  

Gayrimenkul ile ilgili tüm alanlarda profesyonel hizmet verebilmektir. Ülkemizin lokomotifi olan gayrimenkul sektöründe ki tüm gelişmeleri yakından takip eden Bandırma  Emlak emin adımlarla yolunda yürümeye ve büyümeye devam edecektir.

Hizmet Talep Formu

Kurumsal
0539 420 52 52

bandirmaemlak.com.tr, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
WhatsApp